WFC 2013

pátek, 1. březen 2013

Na začátku března byla spuštěna akce pro oddíly se speciální nabídkou vstupenek na MS. Do této nabídky jsou zahrnuty ty nejlepší vstupenky z obou kategorií, a tak oddíly získají přednostní právo na místa do těch nejlepších sektorů jak brněnské Vodovy, tak ostravské ČEZ Arény.

Vzhledem k výjimečnosti celé akce a díky velké propagační kampani doufáme, že bude o domácí mistrovství světa velký zájem. Navíc jednotlivé florbalové federace účastnických států mají dle předpisů IFF nárok na část vstupenek, další část si rezervuje Mezinárodní florbalová federace a v neposlední řadě i partneři MS a pořadatelské haly. 

Právě z těchto důvodů chceme nabídnout všem oddílům ČFbU možnost, aby si zajistily ty nejlepší vstupenky. Naše cenová politika má za cíl to, aby vstupenky byly dostupné pro všechny. Naší snahou je vedle nabídnuté možnosti přednostního nákupu vstupenek také vytvořit v hale z českých fanoušků „národní kotle“, které pomůžou našim reprezentantkám svojí podporou na cestě za vytouženou medailí. Věříme, že se v těchto kotlích usmaží nejeden soupeř. 

Podrobnosti o akci budou oddílům zaslány na kontaktní e-mail včetně formuláře pro vyplnění počtů objednaných vstupenek a plánů hracích hal s vyznačením sektorů, do kterých budou oddílům přidělovány vstupenky. Akce potrvá 3 týdny od svého spuštění, poté budou i tato nejlepší místa puštěna do běžného předprodeje přes eventim.

S případnými dotazy ohledně akce pro oddíly se můžete obracet na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Skupina ČEZ
IFF
Asics
Gerflor
Ostrava - City of sport

Moravskoslezský kraj
Brno
Autocont
Isoline
Konica Minolta

Do konce mistrovství zbývá: