WFC 2013

středa, 21. srpen 2013

MISS Český florbal hledá tvář pro Mistrovství světa žen

Historicky první Mistrovství světa žen na území České republiky proběhne v prosinci tohoto roku v Brně a Ostravě. Krása ženského florbalu bude všudypřítomná a organizátoři ji chtějí ještě více zdůraznit. Český florbal tak vůbec poprvé bude hledat svou nejkrásnější tvář – svou Miss. Z původního projektu sociální sítě byla vytvořena atraktivní a významná událost pojící se k českému šampionátu. 

1 MISS malySličné florbalistky se mohou přihlašovat na e-mailu  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  a k registraci stačí zaslat jméno, datum narození, oddílovou příslušnost, kontaktní údaje a samozřejmě fotografii. Přihlášení do soutěže je možné do 15. září, 20:00. Představování kandidátek na první MISS Český florbal probíhá na facebooku Český florbal, kde se také bude v několika kolech hlasovat přes speciální aplikaci o vítězce.

Během podzimních kol vyberou fanoušci na Facebooku deset finalistek, které bude čekat profesionální focení s jedním ze špičkových českých florbalových fotografů. Fotografie pak budou použity pro finálové hlasování, ze kterého vzejde Miss Český florbal a stane se tak tváří Mistrovství světa žen. 

PRAVIDLA SOUTĚŽE KE STAŽENÍ ZDE. 

Skupina ČEZ
IFF
Asics
Gerflor
Ostrava - City of sport

Moravskoslezský kraj
Brno
Autocont
Isoline
Konica Minolta

Do konce mistrovství zbývá: