WFC 2013

pátek, 18. říjen 2013

Mistrovství světa, které bude v prosinci hostit Česká republika, se nezadržitelně blíží. Do slavnostního zahájení a úvodního utkání českého týmu s Norskem zbývá pouhých 50 dní a to je ten pravý čas na spuštění mediální kampaně, která v mnohém předčí propagaci mužského šampionátu před pěti lety. Florbal v následujících týdnech bude zkrátka útočit na všechny vaše smysly.

Do této chvíle se mohli fanoušci setkat s Mistrovstvím světa 2013 především na televizních obrazovkách. ČT sport v rámci každého televizního utkání věnuje druhou z přestávek národnímu týmu. Prostřednictvím reportáží se tak kdokoliv může dostat do zákulisí přípravy českého národního týmu a seznámit se přímo s jednotlivými hráčkami, jejich vnímáním významu šampionátu jak pro ně samé, tak pro celý český florbal, a poznat blíže přípravu týmu na mezinárodní vrchol této florbalové sezony.

kampanNěkteré reprezentantky bylo možné detailněji poznat při premiérovém přímém přenosu ze základní části extraligy žen, který se uskutečnil 26. září v hale na Jižním Městě a jeho aktérkami byly hráčky domácího TJ JM Chodov a hostujících FbŠ Bohemians. Jedním z vrcholů televizní prezentace florbalu před MS bude repríza posledního Superfinále, tedy souboj Vítkovic a pražského Herbadentu, jež se uskuteční 14. listopadu v ostravské hale Dubina. V období těsně před začátkem šampionátu se pak můžete těšit na speciální televizní upoutávky.

Rušno bude také na rádiových vlnách, kde se díky spolupráci s Evropou 2 českým éterem prožene bez nadsázky florbalové tsunami. Gradovat bude na konci listopadu, kdy se budou moci aktivně zapojit i samotní fanoušci. Ranní show Evropy 2 totiž nabídne atraktivní soutěž o florbalové vybavení a vstupenky na Mistrovství světa.

Na další soutěže se mohou těšit i čtenáři deníku Metro a uživatelé webového fotoalba Rajče. Ulice, nádraží a dopravní prostředky hostitelských měst Brna a Ostravy postupně zaplaví motivy mistrovství světa prostřednictvím billboardů a plakátů. Mistrovství světa 2013 se vám zkrátka dostane pod kůži.

Skupina ČEZ
IFF
Asics
Gerflor
Ostrava - City of sport

Moravskoslezský kraj
Brno
Autocont
Isoline
Konica Minolta

Do konce mistrovství zbývá: