WFC 2013

středa, 13. listopad 2013

Už dnes se florbal pravidelně objevuje v televizi i tištěných a internetových médiích. Jenže to není nic proti tomu, co zažije Česká republika v prosinci, kdy se u nás koná světový šampionát.

b_300_0_16777215_00_images_dom.jpgV období od 7. do 15. prosince by totiž místo koled měly znít éterem florbalové výsledky a upoutávky, místo pohádek a adventních koncertů budeme sledovat boj českého národního výběru a uvolněné místo po fotbalových výsledcích zabere florbal i ve sportovních rubrikách novin. Takzvané ženské časopisy by s českými reprezentantkami klidně mohly probírat i sportovní účesy a recepty na cukroví.

Česká televize přistupuje k florbalovému MS velmi zodpovědně, deklarovala, že mu dá podobný prostor jako hokejovému šampionátu. Už teď na domácí florbalový vrchol letošního roku láká ve všech přenosech a připravuje osvědčené i netradiční speciály. Každým dnem navíc stoupá i počet novinářských akreditací, do České republiky se sjedou žurnalisté z celé Evropy, ale i z USA a několika asijských států. 

Skupina ČEZ
IFF
Asics
Gerflor
Ostrava - City of sport

Moravskoslezský kraj
Brno
Autocont
Isoline
Konica Minolta

Do konce mistrovství zbývá: