WFC 2013

pátek, 22. listopad 2013

Velkým příznivcem florbalu se v posledních letech stal jeden z členů sportovního týmu osobností Real Top Praha, herec David Suchařípa. V době prosincového mistrovství světa je sice hodně pracovně vytížen, ale na fandění u televize si rozhodně čas udělá.

b_300_0_16777215_00_images_sucharipa.jpg„Florbalový šampionát určitě budu sledovat velmi pozorně, protože florbal je sport, který u nás stále zažívá veliký rozkvět a je čím dál tím populárnější. Navíc při mistrovství světa očekávám velikou herní kvalitu, a tak věřím, že bude na co koukat,“ slibuje si David Suchařípa.

„Když se taková významná akce koná doma v České republice, je možnost živého fandění mnohem dostupnější, proto našim hráčkám přeji, aby měly v halách ohromnou podporu, jak se na národní výběr sluší,“ vyzval herec fanoušky k cestě do ochozů.

„Vím, že patříme mezi přední florbalové mocnosti na světě, takže jsem si jist, že na konci mistrovství budeme na české florbalistky hrdí, protože se jim na krku budou blýskat medaile,“ dodal na závěr.

Skupina ČEZ
IFF
Asics
Gerflor
Ostrava - City of sport

Moravskoslezský kraj
Brno
Autocont
Isoline
Konica Minolta

Do konce mistrovství zbývá: