WFC 2013

pátek, 6. prosinec 2013

Florbalové mistrovství světa, které začíná v Brně už 7. prosince, se podle všeho dočká ostrého dohledu médií. Zájem zdaleka přesáhl hranice České republiky a tradičních „florbalových“ mocností.

b_300_0_16777215_00_images_media.jpgPřenosy a záznamy florbalových zápasů se budou vysílat hned na šesti televizních kanálech po celé Evropě. Česká televize pak pro šampionát kromě přenosů připravila i speciální pořad, v němž bude společně s uznávanými osobnostmi hodnotit nejen výkony českých reprezentantek v cestě za medailí, ale i ostatní podrobnosti a zajímavosti z celého turnaje.

Florbalu se v druhém prosincovém týdnu budou však věnovat i další zástupci médií. V tuto chvíli je už akreditováno na sto padesát novinářů z desítky zemí a dá se předpokládat, že případné dobré výsledky českého výběru mediální zájem ještě podpoří.

Zatím se zdá, že nejdál bude za světovým florbalem cestovat pákistánský reportér, který se stará o zpravodajství pro olympijský sportovní zpravodaj. Doufejme tedy, že i nadcházející „české“ florbalové mistrovství pomůže sportu s děrovaným míčkem pod olympijské kruhy.

Skupina ČEZ
IFF
Asics
Gerflor
Ostrava - City of sport

Moravskoslezský kraj
Brno
Autocont
Isoline
Konica Minolta

Do konce mistrovství zbývá: