WFC 2013

středa, 17. duben 2013

Zajímá vás, jak bude vypadat zbrusu nová trofej pro vítězky ženské extraligy? Jste milovníkem kávy, florbalu a chystáte se na Superfinále? Tak se nezapomeňte stavit v kavárně MS v O2 Aréně, kde se kromě příjemného posezení můžete během prvních dvou třetin Superfinále kouknout, jak vypadá nová trofej pro vítězky extraligy.

 b_300_0_16777215_00_images_Dort.jpg

V sobotu v O2 Aréně najdete dvě místa s největší koncentrací českých reprezentantek. Od 15 hodin vypukne lítý boj o mistrovský titul pro ženy a na hřišti bude běhat vskutku mnoho hráček, v jejichž hlavách už pomalu leží i prosincové mistrovství světa v Brně a Ostravě. Druhým místem, kde s reprezentantkami budete moci posedět u kávy či čaje a ještě si přitom dát něco dobrého k snědku, bude u sektoru 109 Kavárna MS. Kromě teplých nápojů a dortu bude k vidění nový pohár a s přítomnými reprezentantkami se budete moci vyfotit. To všechno v rámci propagace domácího mistrovství světa, které se odehraje v Brně a Ostravě od 7. do 15. prosince.

Na místě, kde se v loňském roce mohli fanoušci fotit s trofejí pro vítěze Extraligy mužů, se budou letos nahrávat fanouškovské vzkazy ženské reprezentaci, která bude minimálně obhajovat bronzovou medaili z posledního Mistrovství světa v St.Gallenu. Pro ty, kteří se o MS zajímají více, bude připraveno mnoho informací týkajících se mistrovství a také možnost přihlásit se do TEAMu dobrovolníků, bez nichž by se celá akce zkrátka neobešla. 

Pro florbalové zástupkyně něžného pohlaví bude představen nový projekt – MISS Český florbal. 

Máte li chuť dát si kávu v přítomnosti hráček, jako je držitelka švýcarského double Swiss Mobiliar League Jany Christianové či získat podpis ostrostřelkyně Gabriely Žůrkové, neponechejte nic náhodě a stavte se v Kavárně MS!

 

Skupina ČEZ
IFF
Asics
Gerflor
Ostrava - City of sport

Moravskoslezský kraj
Brno
Autocont
Isoline
Konica Minolta

Do konce mistrovství zbývá: