WFC 2013

pátek, 19. duben 2013

Historicky první Mistrovství světa žen na území České republiky proběhne v prosinci tohoto roku v Brně a Ostravě. Krása ženského florbalu bude všudypřítomná a organizátoři ji chtějí ještě více zdůraznit. Český florbal tak vůbec poprvé bude hledat svou nejkrásnější tvář – svou Miss.

Z původního projektu sociální sítě byla vytvořena atraktivní a významná událost pojící se k českému šampionátu. Na informace o projektu se můžete osobně zeptat v kavárně Mistrovství světa během Superfinále florbalu, v O2 aréně u sektoru 109.

Poté se sličné florbalistky mohou přihlašovat na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a k registraci stačí zaslat jméno, datum narození, oddílovou příslušnost, kontaktní údaje a samozřejmě fotografii.

Během podzimních kol vyberou fanoušci na Facebooku deset finalistek, které bude čekat profesionální focení s jedním ze špičkových českých florbalových fotografů. Fotografie pak budou použity pro finálové hlasování, ze kterého vzejde Miss Český florbal a stane se tak tváří Mistrovství světa žen. 

 

Skupina ČEZ
IFF
Asics
Gerflor
Ostrava - City of sport

Moravskoslezský kraj
Brno
Autocont
Isoline
Konica Minolta

Do konce mistrovství zbývá: